Anasayfa    Linkler   WebMail    Bize Ulaşın           
   

Başkanın Mesajı

Değerli Okurlarımız,

İzmir Minibüsçüler Esnaf Odası İzmir'in en önemli Meslek odalarından biridir.

1300 üyesi ile birlikte 1117 M Plakalı Minibüslerimizle yaklaşık günde 400 bin yolcu kapasitemizle güzel İzmir’imiz de toplu taşımacılıkta kamu hizmeti vermeye özenle devam ediyor.

İzmir Minibüsçüler Esnaf Odamızın İzmir için belirlediği ulaşımda vizyon, kentimizin bir marka kenti ve dünya kenti olması nedeniyle sorumluluğumuz bir kat daha artmaktadır.

Bu hedeflere ulaşmamızda kentimizin hak ettiği şekilde tanıtılması büyük önem taşıyor. Bu nedenle araçlarımızın model araçlarının yanı sıra halkımızı rahat seyahat edebilecek çağdaş ve hizmet kalitesini arttıracak yenilikleri yaratmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye genelinde Minibüsçülüğün yaşanan sorunlarını çözmek için başta İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Zekeriya Mutlu önderliğinde esnaf üyelerimizin tüm sorunlarını masaya yatırarak hazırlanan projelerle çözmekteyiz.

Modern kentin yaratıcısı olan ve Minibüsçü Esnafının vazgeçilmez lideri İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yarattığımız çalışma ortamı sayesinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu başta olmak üzere bürokratları ve yasaların öngördüğü sorumlulukları içinde iş birliği yaptığımız kamu kurumu yöneticileriyle çözüm odaklı çalışma yapmamız İzmir’in ulaşımdaki en büyük kazanımlarından biridir.

Dünya kenti ve Ege’nin incisi olan İzmir için tüm projelerimizi ortak akılda buluşturarak çözüme ulaştırmaya önemle devam etmekteyiz.

Ulaşımda ve teknolojide gelişen sektörümüz için yapılan eğitim ve seminerlerle her dönem hızla artarak İzmir halkına daha kaliteli ve kurumsal bir hizmet getirmek amacındayız.

Ulaşım sektöründe M Plakalı Minibüsçü esnafı deyince 1117 araç sahibinin yanı sıra 2 vardiyalı çalışma ile 2500 çalışanı, yan sanayi ve aile bireyleri ile birlikte yaklaşık 40 bin kişinin yaşamını yakından ilgilendiren bu sektör ülke ekonomisine ve istihdamına önemli katkıda bulunmaktadır.

İzmirli hemşerilerimizin, her gün evinden işine, işinden evine giderken kullandığı minibüslerimiz dünyada değişen teknolojilerden de yararlanarak kamera, uydu ve GPRS sistemlerini kullanarak can ve mal güvenliklerini korumaktaki sorumluluklarımızın da bilincindeyiz.

İzmir Minibüsçüler Esnaf Odası
Yönetim Kurulu Başkanı
Taner UGUZ

İzmir Minibüscüler Esnaf Odası (İMOD)
Gaziler Cad. 1149 Sok. No:24/4 Yenişehir / İZMİR
T & F: +90 (0232) 459 92 52 | W: www.imod.org.tr | E: bilgi@imod.org.tr
Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik İMOD tarafından
sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2015©